Potěšte svou milou kyticí k Valentýnu, kterou doručíme na zvolenou adresu

Mnoho párů slaví svátek svatého Valentýna, kdy ženy očekávají pugét růží, muži jsou však myšlenkami často úplně jinde a přesto, že by ženě snesli modré z nebe, na pozornost zapomenou. Nejsme tady jen proto, abychom vám objednávku květiny připomněli. S radostí květy doručíme na vámi zvolenou adresu. A můžeme-li poradit s výběrem, vsaďte na jistotu, kterou jsou velké rudé růže symbolizující lásku a vášeň.

Rozvoz květin Florea je možné využít nejen na Valentýna, ale i při dalších důležitých událostech, kdy budete chtít své partnerce, případně mamince či tchyni, chtít doručit květinu s pěkným vzkazem, který si můžete vybrat na internetových stránkách.

Jak vybrat růži do kytice na sv. Valentýna a jak využít rozvozu a poslat ji i se vzkazem třeba na druhý konce republiky.

Kytice z rudých růží a psaná Valentýnka k tomu

Víte, jaké květiny se nejvíce hodí na Valentýna? No přece rudé růže! A proč o tom mluvíme? Abychom vám připomněli, že oslava svátku svatého Valentýna se kvapem blíží a vaše partnerka se na krásný pugét jistě velmi těší. Nad dalším překvapením nemusíte přemýšlet, vymysleli jsme jej za vás.

Objednejte si rozvoz květin na florea.cz, z nabídky vyberte kytici, která se vám nejvíce líbí, k objednávce přidejte Valentýnku. Překvapte svou milou v práci, ve škole nebo kdekoliv jinde. Vaši objednávku doručíme na vámi zadanou adresu. Objednávejte na našich stránkách od již 08.02., objednávky budeme doručovat v den svatého Valentýna od 9 do 18 hodin.

Vyberte květinu, která vaši partnerku v den svatého Valentýna zahřeje na srdci

Svátek svatého Valentýna se kvapem blíží a mnoho párů u nás se do jeho oslav zapojuje. Možná si myslíte, že vás se tento svátek netýká, nenechte se zmýlit. Objednejte své milované kytici prostřednictvím rozvozové služby. Jediné, co musíte udělat, je vybrat květinu a vyplnit adresu a čas, kdy má být doručena. Vše ostatní zařídíme za vás. Můžeme-li drobné doporučení – kytice z rudých růží ještě nikdy nic nepokazila

Kytici navážeme, zabalíme, předáme kurýrovi a ten ji v chlazeném boxu doručí ženě, kterou potěší. Pokud chcete donášce nasadit třešničku, vyberte jedno z Valentýnských přáníček, které ke květině přiložíme.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram